Designer: Joomla Templates 3.2

Velkoobchodní výkup výpočetní techniky

 

  Vykupujeme zejména zařízení z oblasti výpočetní a kancelářské techniky, například stolní počítače PC, notebooky, LCD monitory, rackové skříně a pod. Máme tým techniků, specializující se na odborné čištění, repasování a testování komponent. S prodejem repasované technika máme mnohaletou zkušenost. Výkup probíhá standardně jako bazar. Fyzické osoby podepíší kupní smlouvu, firmy vystaví fakturu. Platba dle domluvy hotově nebo na účet. Individuálně můžeme vykoupit i jakékoliv jiné elektrozařízení či vybavení.

 

V rámci provozovny Poděbradská 195/7 vykupujeme pouze velkoobchodně (nad 10ks techniky). Pro kusový odprodej výpočetní techniky se obraťte na naši partnerskou pobočku Počítače Žižkov (www.pocitace-zizkov.cz / e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / tel 722 004 244) . Některá technika je vykupována pouze po důkladném otestování, nikoliv ihned.

 

Za účelem repasování a dalšího prodeje vykupujeme PC a notebooky v minimální konfiguraci Core i5, starší pravděpodobně naceníme pouze za cenu elektrošrotu nebo individuálně dle použitelných komponent.

 

 


 

Saturday the 8th. Benefit Computers s.r.o..