Designer: Joomla Templates 3.2

Příjem, odvoz, výkup a ekologická likvidace - Výpočetní technika, počítače, kancelářská technika a elektroodpad - Praha

 

Kontaktní email : praha (@) elektroodpad.cz

Tel : 722 004 266

Nově nás najdete :

Kutnohorská 288/82 - Praha 15, Dolní Měcholupy

 

 

  

 

Poskytujeme služby spojené s životním cyklem elektrozařízení (především výpočetní techniky). Přijímáme, v určitých případech i vykupujeme funkční techniku, vhodnou pro repasování a další prodej (bazar) i nevyužitelné, nefunkční či nekompletní elektrozařízení určené k likvidaci. Jsme místo zpětného odběru elektrozařízení, odděleného sběru elektroodpadu i zařízení pro sběr, výkup a využití odpadů. Rovněž jsme přímý zpracovatel elektroodpadu dle vyhlášky 352/2005 s.b. a vystavujeme potvrzení o likvidaci. Jsme chráněná dílna a poskytujeme náhradní plnění.

Zařízení pro příjem a výkup odpadů (sběrný dvůr - elektrošrot)

V provozovně Kutnohorská 288 nabízíme našim zákazníkům příjem a výkup elektrozařízení a ostatních odpadů nejen z oblasti výpočetní techniky, jako jsou například stolní počítače PC, notebooky, kopírky, tiskárny, síťové prvky, servery, routery, switche, modemy, pevné, přenosné a mobilní telefony, faxy, záznamníky, klávesnice, myši, audio a video technika, automaty, lékařské a měřící přístroje a podobné. Dále vykupujeme vytřízený elektrošrot, jako desky plošných spojů (základní desky, paměti, přídavné karty z PC) s obsahem drahých kovů, napájecí zdroje AT/ATX, mechaniky FDD/CD/DVD, počítačové, síťové a komunikační kabely, chladiče a další.

V zařízení jsou mimo výpočetní a kancelářské techniky přijímány a vykupovány i další elektrozařízení typu malé a velké domácí spotřebiče - pračky, sušičky, sporáky, myčky, mikrovlnné trouby, vysavače, kávovary, elektrické konvice, holicí strojky, ventilátory, šicí stroje, videokamery, tunery, zesilovače, videa, dvd přehrávače, hifi věže, reproduktory, pily, vrtačky, brusky, sekačky, křovinořezy, herní konzole, videohry, autodráhy, elektrické hračky, lékařské přístroje, detektory, alarmy, stanice, herní, prodejní a výherní automaty a další.

 

Jakožto provozovatel zařízení pro sběr, výkup a využití odpadů, v souladu s platným provozním řádem a povolením Magistrátu hl. města Prahy jsme oprávněná osoba pro příjem, výkup a nakládání s odpady.

Friday the 19th. Benefit Computers s.r.o..